Sprey Polyurea Yalıtım

Sprey Polyurea Yalıtım

Polyurea Sprey Yalıtımı Ve Özellikleriyle Avantajları

POLYUREA SPREY İLE YALITIMIN SAĞLANMASI

Polyurea sprey iki bileşenli olup püskürtme yöntemiyle uygulanan, hızlı kürlenme özelliğine sahip izolasyon ve kaplama malzemesidir. Polyurea polimer teknolojilerinin açıklamasından türeyen ürünlerden birisidir. Polyurea sprey diğer malzemelere göre kaplama ve yalıtımda kullanılan ve deformasyonları önleyerek sorunları sıfıra indirgeyen yapı izolasyon malzemesidir.

Polyurea Sprey Özellikleri Nedir?

Esnek ve aşınmaya karşı olan sprey polyurea yalıtım malzemesi aynı zamanda birçok özelliği de iyileştirmektedir. Katalizöre ihtiyaç duyulmadan hızlı reaksiyon gösteren bu ürün aynı zamanda birçok kimyasala, asite ve solvente karşı dayanıklıdır. Çatlama yapmaz ve mükemmel çekme ile yapısal dayanım ve kopma anında da yüksek esneme yeteneğine sahiptir. Beton, alüminyum, çelik, ahşap gibi malzemelerin yüzeyine müthiş yapışma özelliği gösterir. Yangına karşı oldukça dayanıklı olan bu malzeme ayrıca korozyona, tuzlu suya ve dış ortam koşullarına da dayanıklıdır.

Polyurea Sprey Avantajları Nedir?

Polyurea püskürtme yöntemiyle uygulandığından dolayı ek yerlerine ihtiyaç gerektirmez. Sprey polyurea yalıtım malzemesi oldukça esnek ve mükemmel aşınma dayanımına sahip olan tek ürün özelliği taşımaktadır. Dolayısıyla su yalıtımında ve zemin kaplamasında sprey polyurea yalıtım malzemesi kullanarak aynı anda iki özellik iyileştirilebilmektedir. Hızlı servise alınmasından ötürü de hızlı tamamlanması gereken projelerde hizmet açısından zaman kaybını önlemektedir. Bu sprey özellikle iç ve dış alanlarda darbe, aşınma ve 0 istenen yalıtımı sağlayarak yeni ya da eski yapılara uygulanabilmektedir.