Sprey Poliüretan Köpük Su Basmanı

Sprey Poliüretan Köpük Su Basmanı

Sprey Poliüretan Köpük Su Basmanı

Su basman yalıtımından kullanılması söz konusu olan yalıtım sisteminin özellikleri bakımından iç ve dış alanlarda ki su yalıtımı ile yüksek darbenin sağlanması için hem eski hem de yeni çözüm yolları bulunmaktadır. Bu tür bir kullanım şekli ile sprey poliüretan köpük su basmanı kullanımında gerçek anlamda sonuca ulaşmak mümkündür. Yalıtımın üst düzey olması adına uygulanan bu teknik ile birlikte daha doğru işlem hacmi ortaya çıkmaktadır.

Sprey Poliüretan Köpük Su Basmanı Özellikleri

Donmaya karşı oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra çürümeye karşı da dayanıklı olmaktadır. İçerisinde haşere ve bakteri gibi kemirgenleri barındırmaması dayanıklılığını artırmaktadır. Birçok yüzeyde kullanılabilmesi sayesinde sprey poliüretan köpük su basmanı kullanım açısından da oldukça özellikli bir yere sahiptir. Dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasından dolayı ek bir maliyetin oluşması söz konusu olmayacaktır. Hem yatay hem de dikey zeminlerin uygulaması son derece rahattır. Dayanıklılığı içerisinde bulundurduğu katkı maddeleri sayesinde arttırılmıştır.

Sprey Poliüretan Köpük Su Basmanı Faydaları ve Avantajları

Diğer yalıtım ürünlerinde oluşan ağırlığın oluşması söz konusu değildir. Yük hafif bir şekilde yansıdığı içinde oldukça iyi yalıtım yapmaktadır. Sprey poliüretan köpük su basmanı lamda değeri düşük olmasından dolayı uygulama alanına direkt olarak yapışarak işlemleri de kolaylaştırmaktadır. Kesintisiz bir şekilde yalıtım tabakası ve düşük termal geçirgen olması büyük bir avantaj olarak görülmektedir. Dayanıklılığı uzun yıllar sürmesi de ekonomik açıdan oldukça avantaj sağlamaktadır. En iyi yalıtımı doğru bir şekilde uygulamak için kullanılması mümkün kılınmıştır.