Sprey Poliüretan Köpük Havuz Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük Havuz Yalıtımı

Havuz Yalıtımında Son Teknoloji

Havuzlar, genel olarak maliyetli ve sürekli olarak bakım isteyen alanlardır. Sürekli olarak duya maruz kaldıklarından yapı taşlarının sağlam ve uzun ömürlü olması gereklidir. Gün içerisinde birçok kişi tarafından kullanılan havuzların sağlam yalıtım malzemeleriyle kaplanması havuzların ömrünü daha da uzatacaktır.

Uygulayıcıdan Kullanıcıya Kadar Herkes Avantajlı

Havuz zeminin yalıtımı, uygulayıcıdan son kullanıcıya kadar pek çok avantaja sahiptir. sprey poliüretan köpük havuz yalıtımı sayesinde çok kısa zamanda ev veya iş yerinizdeki havuzun yalıtımını sağlayabilirsiniz. Eski ve yeni tüm havuz tiplerine uygulanabilen sprey poliüretan köpük havuz yalıtımı termal havuzlarda da kullanılabilir. Yalıtım malzemesi havuza kapsamlı bir enerji tasarrufu stratejisinin bir parçası olarak dahil edildiğinde bütçeden de tasarruf etmeniz sağlanır.

Termal Havuzlar için de Gerekli

Ancak kapsamlı bir enerji tasarrufu stratejisinin bir parçası olarak dahil edildiğinde havuz bakım masraflarının azalmasına da yardımcı olur. Sprey poliüretan köpük havuz yalıtımı başka hiçbir yalıtım köpüğün sağlayamayacağı avantajlar sunar. Diğer yalıtım malzemelerine oranla daha uygun maliyetli bir çözüm sunan köpük, aynı zamanda mükemmel termal performans ve hava infiltrasyonunun giderilmesini sağlar. Bu sayede termal havuzların ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur. Çok düşük sıcaklıklarda dahi uygulanabilen özelliği ile sürekli yalıtım çözümleri için ideal bir seçenek sunan yalıtım ürünü, alt buhar geçirgenliği sayesinde de küf oluşumunu engeller. Yüksek gerilme ve bağlantı kuvvetiyle tüm alanda kesintisiz yalıtım sağlar.