Sprey Poliüretan Köpük Dış Cephe Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük Dış Cephe Yalıtımı

Yeni Nesil Yapı Malzemeleri İle Yalıtım Çok Kolay

Bina dış cephesinde yaptırılan yalıtım, bina içerisindeki havanın dengede kalmasını sağlayarak enerjiden tasarruf ettirir. Yazın klimadan, kışınsa doğal gazdan tasarruf edilmesini sağlayan sprey poliüretan yalıtım malzemesi ile başka bir boyuta taşındı.

Kırıp Dökmeden Yalıtım Yaptırmak Mümkün

Son teknoloji yalıtım malzemeleri sayesinde binanın dış cephesinde ekstra bir tadilat yapmadan yalıtım yapmak mümkün hale geldi. İş gücünden ve zamandan tasarruf ettiren sprey poliüretan köpük dış cephe yalıtımı sayesinde dört mevsim boyunca binalarınızın dış cephesine yalıtım yaptırmak mümkün hale geldi. Hızlı kuruyan yapısı ve kolay uygulanabilirliği sayesinde son tüketicinin dahi kolaylıkla uygulayabileceği malzeme, ekstra bir işçilik gerektirmeyen yapısı ve ucuz maliyeti ile birlikte bütçenize ciddi katkılar sunacak.

Spreyi Alana Sıkmak Yeterli

Dış cephe için özel olarak üretilen sprey poliüretan köpük dış cephe yalıtımı yalıtım yapılmak istenen binanın dış cephesine püskürtülür. Püskürtülen malzemenin kurumasıyla uygulama yapılan alanda yalıtım sağlanmış olur. Elektrik ve doğal gaz giderlerinden büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlayan malzeme, yirminci birinci yüzyılın en verimli yalıtım malzemesi olarak lanse ediliyor. Nefes alan özel formülü sayesinde hijyenin önemli olduğu hastane ve okul binalarının dış cephelerinde de gönül rahatlığı ile kullanılabilen sprey poliüretan köpük dış cephe yalıtımı eski ve yeni tüm binalarda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Sağladığı avantajlarla kısa sürede maliyetini amorti eden ürün, son derece uzun ömürlüdür.