Sprey Poliüretan Atermit Çatı Ters Tavan Yalıtımı

Sprey Poliüretan Atermit Çatı Ters Tavan Yalıtımı

Sprey Poliüretan Atermit Çatı Ters Tavan Yalıtımı

Tekstil, atölye ve imalathane gibi iş yerlerinin, ısıtma ve çatılardan su alma gibi sorunları bulunmaktadır. Çalışan personelin kışın soğuktan yazın sıcaktan etkilenip iş motivasyonunun düşmemesi için pek çok alternatif çözümler üretilmektedir.

İzolasyonda Etkili Çözüm

Bunlardan biri ve en etkili olanı sprey poliüretan atermit çatı ters tavan yalıtımı olup, pek çok ısı yalıtımına oranla daha etkili sonuçlar verir. Kapalı çatı uygulamalarında ise son kattır. Zemin bütün toz ve rutubetten temizlendikten sonra sprey poliüretan atermit çatı ters tavan yalıtımı uygulanır.

Atermit çatılarda zamanla cıvatalı bağlantıların gevşemesiyle çatı rüzgar almaya ve oynama yapmaya başlar. Uygulamanın tek oluşu ile hem ısı yalıtımı hem de su alma sorunlarını ortadan kaldıran mükemmel yapışma özelliği ile çatılardaki esnemeyi azaltıp yapılarda meydana gelecek olumsuzlukları en aza indirmekte hatta yok etmektedir.

Özellikleri

Saç çatılara uygulanan sprey poliüretan atermit çatı ters tavan yalıtımı, ısı yalıtımında mükemmel performans sağlar. Uygulandığı alanda her noktaya aynı miktarda uygulandığından görüntü kirliliği oluşturup rahatsızlık vermez. Duman, baz ve benzin benzeri kimyasal maddelere karşı dayanıklı olup çürüme ve koku yapmayan özellikleri sahiptir. Fiziki darbelere karşı güçlü olup, uygulama hızı yüksektir. Sıvı olarak püskürtülür. İşçilik ve nakliyeden tasarruf sağlar. Yatay ve düşey her zemine rahatça uygulanabilir. Tank ve boru yalıtımında bile uygulanabilecek sağlam bir malzemedir. Uzun yıllar güvenle kullanılır ve dayanıklı olup işletmeye maddi anlamda külfet yaratmaz.